معماری منظر در ایران رشته ای نوپا محسوب می شود. به همین جهت مقایسه بسیاری از ابعاد آن با دانشگاه های دیگر کشورها می تواند به شناساندن سطح این رشته در ایران و موضوعات مختلف مطرح در آموزش و همچنین فرصتهای شغلی بعد از تحصیل کمک نماید.
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که رشته معماری منظر در دانشگاه های خارج از کشور چگونه تدریس و آموخته می شود؟ یا اینکه یک معمار منظر بعد از فراغت از تحصیل در چه حوزه هایی و با چه شیوه ای می تواند فعالیت کند؟ یا راه های تحصیل در دانشگاه های خارجی چیست؟
اگر به دنبال پاسخ سوالاتی از این دست هستید، اولین نشست از سری نشست های تجربه های آموزش معماری منظر در دانشگاه های مختلف جهان را از دست ندهید.
University of Torontoاولین نشست از سری تجربه های آموزش معماری منظر در دانشگاه های مختلف جهان، با موضوع “آموزش معماری منظر در دانشگاه تورنتو” برگزار می شود. در این نشست افشین اشعری، دانش آموخته دانشگاه تورنتو، در خصوص دانشگاه تورنتو، دروس دانشگاهی رشته منظر، پروژه های درسی و موقعیتهای شغلی را بیان می کند.
موضوعات زیر در این نشست مطرح خواهند شد:

  • معرفی دانشگاه
  • چارت درسی
  • روند طراحی در طول ترم های دانشگاهی
  • تبیین و توضیح پروژه های اجرایی
  • نرم افزارهای کاربردی
  • فرصتهای شغلی

این سخنرانی روز یکشنبه ٢٩ مرداد در خانه گفتمان شهر و معماری (خانه وارطان) به آدرس میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۵۱۴ از ساعت ١٧ لغایت ٢٠ برگزار می شود. جهت شرکت در این برنامه می توانید از طریق فرم زیر اقدام به ثبت نام نمایید. شایان ذکر است که به دلیل محدودیت فضا، ثبت نام زود هنگام اولویت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید