معمارمنظر
جستجو
Close this search box.

تاثیر منظر پیرامون مجتمع های مسکونی بر رفتار زنان

مطابق با پژوهشی در رابطه با ساکنان یک مجتمع مسکونی در شیکاگو، زندگی در ساختمان هایی که پیرامون آنها را درختان و چمن فرا گرفته، باعث می شود زنان رفتارهای پرخاشگرانه و خشونت آمیز کمتری با والدین خود داشته باشند.
هیچ داده ای یافت نشد

مشخصات مطلب


تاثیر منظر پیرامون مجتمع های مسکونی بر رفتار زنانمطابق با پژوهشی در رابطه با ساکنان یک مجتمع مسکونی در شیکاگو، زندگی در ساختمان هایی که پیرامون آنها را درختان و چمن فرا گرفته، باعث می شود زنان رفتارهای پرخاشگرانه و خشونت آمیز کمتری با والدین خود داشته باشند. در حالی که زندگی در ساختمانهای مشابه اما بدون هیچ گونه پوشش گیاهی منجر به بالا بودن میزان این رفتارهای پرخاشگرانه در زنان می شود.

گردآوری و ارائه: مليكاسادات سيدعلی


Source: Kuo, Frances E., and William C. Sullivan. (2001). Aggression and violence in the inner city: Effects of environment via mental fatigue. Environment and Behavior 33(4), 543-471.


با دریافت فایل ارجاع دهی، از طریق نرم افزار Endnote اطلاعات مربوط به ارجاع در متن مقاله (Citation) و درج در فهرست منابع (Bibliography) در اختیار شما خواهد بود. برای آشنایی با نحوه ورود منبع و استفاده از آن با برنامه Endnote در محیط Word به صفحه راهنما مراجعه کنید.

 فایل Endnote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *