شرکت معماری AL_A از طرح خود با عنوان Pitch -Pitch رونمایی کرده است. یک مجموعه از زمینهای فوتبال که به منظور استفاده از مناطق بی استفاده یا مناطقی که موقتاً در سراسر لندن و همچنین دیگر شهرهای بین المللی خالی هستند، ساخته شده است. این پروژه به عنوان پاسخی به کمبود فضای ورزشی در شهرها  است. هدف پروژه سرعت بالا و راحتی در ساخت است. به این معنی که ظرف دو هفته برای برگزاری مسابقات برپا شود و در مدت یکسال به منظور استفاده از سایتهای خالی مورد استفاده قرار گیرد.
بعد از همکاری با Arup در پروژه ای که سیستم مدولار ساخته شده از ساختار فیبر کربن سبک را توسعه داد، ماده ای که عموماً در صنعت فضانوردی استفاده می شود، در این پروژه این ماده در مقیاس بزرگتری در معماری مورد استفاده قرار گرفت. البته این ماده در دومین پاویون سالانه Mpavilion در سال 2015 توسط این شرکت معماری مورد استفاده قرار گرفته بود.
رئیس کل AL_A اعتقاد دارد که آنها این طرح را به منظور نمایش بازی فوتبال و جذب تماشاگران و بازیکنان به pitch -pitch که موجب سرزندگی شهری خواهد بود، طراحی کرده اند. این زمین بازی اجازه می دهد که فضای شهری سرزندگی خود را حفظ کند و خود را با هر تعداد بازیکن و هر شکل زمینی وفق می دهد. این شرکت و شرکایش هم اکنون مشغول تامین بودجه برای اجرای طرح زمینهای بازی pitch -pitch در سرتاسر لندن هستند.
برای اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر این پروژه به لینک زیر مراجعه کنید:

∴ لینک متن کامل خبر ∴

مطلب قبلیتاثیر محیط های بازی بر یادگیری کودکان
مطلب بعدیتاثیر درختان سایه انداز بر کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش خانه های مسکونی
دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید