پس از به روز رسانی غیررسمی در آگوست 2016، ساختمان شماره 2 شرکت اپل وارد مراحل نهایی ساخت و ساز شده است. ویدئویی جدید از هواپیمای بدون سرنشین که توسط متیو رابرتز، فیلمبردار هوایی، گرفته شده، تکمیل نهایی امکانات “تحقیق و توسعه” و محدود شدن به وسیله یک سقف گسترده کارخانه ای را در این پروژه نشان می دهد.

“سقف تانتائو” در کیوسک امنیتی در محل قرار گرفته است و یک تلاش حماسی در محوطه سازی انجام گرفته است که هر دو در داخل حیاط سفینه شکل و در امتداد اموال عظیم شرکت صورت می گیرند. در حال حاضر تنها یک جرثقیل در محوطه نگهداری می شود و 60% اتصالات خورشیدی تکمیل شده، که نشان می دهد که تاریخ برنامه ریزی شده 2017 برای اتمام پروژه همچنان بر قوت خود باقی است.

علاوه بر این فیلم، مجموعه ای بزرگ از عکسها توسط وبلاگ فرانسوی مک جنریشن منتشر شده که روند ساخت و ساز را با جزئیات دقیقتر نشان می دهد. بر اساس سایت مذکور، این تصاویر برای اولین بار بین کارکنان اپل توزیع شده و یک پالت مصالح شامل فولاد ضد زنگ، سنگ مرمر و پانلهای شیشه ای بزرگ را نشان می داد. گزارش شده که عناصر مشخصی مانند سقف کیوسک امنیتی با استفاده از کامپوزیت فیبر کربن ساخته می شوند.
برای اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر این پروژه به لینک زیر مراجعه کنید:

∴ لینک متن کامل خبر ∴

مطلب قبلیتحلیل منظر تاریخی داستانی فیلم کنت مونت کریستو
مطلب بعدیتاثیر قابلیت پیاده روی محلات بر فعالیت فیزیکی ساکنان
دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر دانشگاه شهید بهشتی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید