مرکز پژوهشی نظر از سال ۱۳۸۸ مجری همایش‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌های متعدد علمی در مقیاس ملی و بین‌المللی در حوزه‌های مرتبط با هنر، معماری، شهر و منظر بوده که با حمایت مالی سازمان‌های مختلف به اجرا درآمده است. در این همایش‌ها متخصصان ایرانی و خارجی با ارائه مقاله و شرکت در میزگردهای تحلیلی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی همکاری داشته‌اند.
تاکنون ۶ کارگاه در رابطه با مطالعات عالی پدیدارشناسی منظر شهری با حضور اساتید بین المللی برگزار شده و هفتمین کارگاه در همین راستا با موضوع جنگ و منظر برگزار خواهد شد.

  • کارگاه اول: طبیعت در منظر شهری (۱۳۹۳). با مشارکت ۱ استاد ایرانی و ۲ نفر استادان فرانسوی و سویسی. انتشارات این همایش عبارتند از: ویژه‌نامه “طبیعت در منظر شهری” در مجله منظر.
  • کارگاه دوم: فرآیند شناسی منظر خیابان (۱۳۹۳). با مشارکت ۱ استاد فرانسوی. انتشارات این همایش عبارتند از: ویژه‌نامه “رابطه میان کیفیت و کمیت شهر” در مجله منظر.
  • کارگاه سوم: زیبایی شناسی فضای جمعی (۱۳۹۳). با مشارکت ۱ استاد فرانسوی. انتشارات این همایش عبارتند از: ویژه‌نامه “رابطه میان کیفیت و کمیت شهر” در مجله منظر.
  • کارگاه چهارم: تجسم منظر شهری(۱۳۹۴).با مشارکت ۱ استاد فرانسوی.
  • کارگاه پنجم:بُعد سرزمینی منظر(۱۳۹۴).با مشارکت ۱ استاد فرانسوی.
  • کارگاه ششم: شهید در دو قالب:سینما و هنر شهری(۱۳۹۴).با مشارکت ۱ استاد فرانسوی.
7th-Workshop

بعد از تجربیات بیان شده اکنون پژوهشکده نظر هفتمین کارگاه مطالعات عالی پدیدارشناسی منظرشهری با موضوع «جنگ و منظر» را برگزار می کند. این همایش روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ در دو بخش بین ساعتهای ۹ الی ۱۲:۳۰ و ۱۴ الی ۱۹ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.
ثبت نام برای شرکت در این همایش از طریق سایت پژوهشکده نظر انجام می شود. علاقه مندان برای دریافت گواهی حضور می بایست قبل از برگزاری نسبت به ثبت نام در سایت پژوهشکده نظر اقدام کنند. این ثبت نام تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.

شرایط ثبت‌نام

واریز مبلغ تعیین شده به منظور رزرو صندلی تا ۱۰ دقیقه پیش از آغاز همایش و صدور گواهی حضور در همایش.

هزینه ثبت‌نام دانشجویان۱۰۰۰۰۰ ریال
هزینه ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان۲۰۰۰۰۰ ریال
هزینه ثبت‌نام دانشجویان عضو انجمن علمی معماری منظر ایران۸۰۰۰۰ ریال
هزینه ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان عضو انجمن علمی معماری منظر ایران۱۵۰۰۰۰ ریال

دانشجویان به هنگام ثبت‌نام می بایست فایل اسکن شده کارت دانشجویی خود را آپلود نمایند.
حضور رایگان در روز همایش و بدون ثبت‌نام، این افراد بعد از پذیرش افراد ثبت‌نامی شده در صورت وجود صندلی خالی پذیرفته می‌شوند. برای این گروه گواهی حضور در همایش صادر نمی‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس دبیرخانه همایش – ۶۶۹۱۶۹۸۳ – تماس بگیرید و یا با دریافت اطلاعات همایش و پوستر، اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

0/5 ( 0 نظر )

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید