سلسله نشستهای سرو زرین با محوریت معماری منظر جهت واکاوی، معرفی این حرفه نوپا، گرایشها، مباحث و مبانی نظری مختلف برگزار می شود. در همین راستا، اتحادیه انجمنهای دانشجویی معماری منظر، سرو زرین، با حمایت انجمن علمی معماری منظر ایران دو نشست را برگزار کرده است.
نشست اول در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۴ با موضوع دیسیپلین منظر در دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا با سخنرانی دکتر مهدی شیبانی و دکتر سید امیر منصوری و دومین نشست در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۴ با موضوع حرفه منظر و رویارویی با معضلات شهری در دانشگاه شهید بهشتی با سخنرانی مهندس محسن خراسانی زاده، دکتر جهانشاه پاکزاد و دکتر سید حسن تقوایی برگزار شدند
سومین نشست این گروه در تاریخ دوشنبه ۳۰ فروردین ۹۵ با موضوع برنامه ریزی منظر شهری در قزوین و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با سخنرانی دکتر مهدی زندیه، دکتر سید امیر منصوری و دکتر محمدرضا مهربانی گلزار برگزار خواهد شد. این نشست در آمفی تاتر دانشکده معماری و شهرسازی برگزار خواهد شد. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، بعد از نشست، بازدید از شهر قزوین نیز در برنامه خواهد بود.
3rd Meeting of Landscape Recognition, Landscape Urban Planning

برنامه همایش

نشست: ۱۰ الی ۱۲:۳۰
ناهار و نماز: ۱۲:۳۰ الی ۱۴
بازدید از شهر قزوین: ۱۴ الی ۱۸
علاقه مندان به شرکت در نشست، مشخصات فردی – شماره دانشجویی، نام دانشگاه و مقطع تحصیلی خود را به شماره ۰۹۳۵۵۹۳۲۵۵۲ – آقای احسان شریعتمداری – تلگرام کنند.
سرویس رفت و برگشت به قزوین از مقابل دانشگاه تهران مهیا است. حرکت از تهران ساعت ۷ صبح دوشنبه ۳۰ فروردین ۹۵ از مقابل دانشگاه تهران، خیابان قدس و بازگشت از قزوین به تهران، ساعت ۱۸:۳۰ خواهد بود.
با توجه به محدودیت در سرویس های رفت و برگشت، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. در پایان جلسه به علاقه مندان گواهی حضور در جلسه اعطاء خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید