معماری منظر که در ابتدا با هم افزایی چند دیسیپلین یا دانش های مختلف شکل گرفت به تدریج در حال تبدیل شدن به یک دانش مستقل و متمایز است. در این صورت معماری منظر بیش از پیش، نقش کلیدی در طراحی محیط زندگی انسانها ایفا خواهد کرد.
سلسله نشست های «واکاوی منظر، دیسیپلین آینده» سعی دارد تا تحلیل های دقیق تری از این این روند ارائه نماید. نخستین نشست به همت انجمن علمی معماری منظر دانشگاه تهران با حمایت انجمن علمی معماری منظر ایران و با حضور دو تن از اساتید پیشکسوت این رشته برگزار می شود.
آقایان مهندس شیبانی و دکتر منصوری در این برنامه به تعریف و شناخت بیشتر دانش معماری منظر تحت عنوان «دیسیپلین منظر» خواهند پرداخت و در واقع مقدمه ای برای طرح موضوع در نشست های آتی خواهد بود.
First Meeting of Landscape Recognition, Discipline of the Futureمطابق برنامه اعلام شده توسط برگزار کنندگان،‌ این سلسله نشست ها به طور منظم در ۷ برنامه در دانشگاه های تهران، شهید بهشتی،‌ تربیت مدرس،‌ بین المللی امام خمینی (ره) و علم و صنعت برگزار خواهد شد و هر برنامه به یک جنبه از معماری منظر می پردازد.
حضور در این نشست برای همه علاقه مندان حوزه معماری منظر و کسانی که در جستجوی راه های جدید برای بهبود کیفیت زندگی انسانها هستند، مفید خواهد بود.
نشست اول: دیسیپلین منظر
زمان: شنبه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۴، ساعت ۹ الی ۱۲
مکان: دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا
برای حضور در برنامه نیاز به ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۹ دی ماه است.
جهت ثبت نام، مشخصات (نام، دانشگاه، سال ورود، شماره دانشجویی، شماره همراه، ایمیل) خود را به شماره ۰۹۲۱۶۱۹۷۲۸۰ پیامک و یا تلگرام کنید.
برگزارکنندگان:
پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران
انجمن علمی معماری منظر ایران
پژوهشکده نظر
اتحادیه سرو زرین
انجمن علمی معماری منظر دانشگاه تهران

۰/۵ ( ۰ نظر )

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید