پس از برگزاری موفق کارگاه هفتم با موضوع جنگ و منظر و ارائه سخنرانیهای مفید درخصوص یادمانها و نحوه گرامیداشت مفاهیم سمبلیک جنگ، هشتمین کارگاه مطالعات عالی پدیدارشناسی منظر شهری از سلسله کارگاه های برگزار شده توسط پژوهشکده نظر با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران، موزه هنرهای معاصر تهران و انجمن علمی معماری منظر ایران در تاریخ 8 شهریورماه 1395 در موزه هنرهای معاصر تهران با موضوع “هنر، طبیعت و شهر” برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این کارگاه از ساعت 13:30 الی 19 خواهد بود.
این کارگاه نیز همانند هفت کارگاه قبل دارای سخنرانان داخلی و خارجی مختلفی خواهد بود که در حوزه های مرتبط با هنر، طبیعت و شهر مطالبی را بیان خواهند کرد. یکی از این سخنرانان دکتر ناتالی بلان (استاد دانشگاه پاریس دیدروـ۷ و مدیر لابراتوار لادیس خواهد بود که سخنرانی خود را با موضوع «آشتی طبیعت و شهر: پارادایم منظر آینده» در کارگاه هشتم ارائه خواهد داد.
8th workshopثبت نام برای شرکت در این همایش از طریق سایت پژوهشکده نظر انجام می شود. علاقه مندان برای دریافت گواهی حضور می بایست قبل از برگزاری نسبت به ثبت نام در سایت پژوهشکده نظر اقدام کنند. این ثبت نام تا تاریخ 6 شهریورماه انجام خواهد شد.

شرایط ثبت‌ نام

واریز مبلغ تعیین شده به منظور رزرو صندلی تا ۱۰ دقیقه پیش از آغاز همایش و صدور گواهی حضور در همایش.

هزینه ثبت‌نام دانشجویان100000 ریال
هزینه ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان200000 ریال
هزینه ثبت‌نام دانشجویان عضو انجمن علمی معماری منظر ایران80000 ریال
هزینه ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان عضو انجمن علمی معماری منظر ایران150000 ریال

دانشجویان به هنگام ثبت‌نام می بایست فایل اسکن شده کارت دانشجویی خود را آپلود نمایند.
حضور رایگان در روز همایش و بدون ثبت‌نام، این افراد بعد از پذیرش افراد ثبت‌نامی شده در صورت وجود صندلی خالی پذیرفته می‌شوند. برای این گروه گواهی حضور در همایش صادر نمی‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس دبیرخانه همایش – ۶۶۹۱۶۹۸۳ – تماس بگیرید و یا با دریافت اطلاعات همایش و پوستر، اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

مطلب قبلی10 میدان برتری که طرح آنها باید مورد توجه قرار گیرد
مطلب بعدیفراخوان ارسال مقاله برای همایش مناظر شهرهای ماقبل صنعتی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید