کنفرانس بین ‌المللی «آینده فضاهای عمومی شهری» (FUPS2018) در روزهای آغازین مهرماه (۵-۳) امسال در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می‌شود. این رویداد، کنفرانسی به معنای واقعی بین‌المللی است، بدین‌ معنا که سایت‌های معتبر جهانی فراخوان همایش را ثبت کرده و مقالات متعددی از کشورهای مختلف دنیا همچون آلمان، ایتالیا، برزیل، آمریکا، انگلستان، اندونزی، پرتغال، هندوستان، چین، مجارستان، صربستان، جمهوری چک، نیجریه و کشور عزیزمان ایران به زبان انگلیسی به دبیرخانه همایش ارسال شده است.
Fups 2018همکاری نهادها و دانشگاه‌های بین‌المللی و ایرانی در تعامل با ارائه و تحلیل تجربیات وزارت راه و شهرسازی ایران، فضای آکادمیک و حرفه‌ای را در این همایش ایجاد کرده تا به ابعاد مختلف یکی از کلیدی‌ترین مفاهیم شهرسازی یعنی فضای عمومی در عصری پرداخته شود که تغییرات شگرفی به نظاره آینده شهرهای ایران و دیگر نقاط جهان نشسته است.
تلاش بر آن است که همراه با بازدید پروژه‌های فضای عمومی در تهران در این سه روز، فضایی گفتمانی در استاندارد یک رویداد بین المللی شکل گیرد. در مقیاس ملی نیز فراهم آوردن فضایی برای تعامل اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات مختلف ایران از اهداف کنفرانس است.
علاوه بر سخنرانی‌های کلیدی به صورت پنل‌های عمومی و هم‌زمان، گفتگوهای همگانی (Public Talks) در این کنفرانس برنامه‌ریزی شده است.
ثبت نام همایش از ابتدای این ماه آغاز گردیده و برای اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش مراجعه نمایید. دبیرخانه کنفرانس صمیمانه همه دانشگاهیان، متخصصان و حرفه‌مندان مرتبط با مساله‌های شهری به ویژه فضای عمومی را جهت حضور و مشارکت در این کنفرانس دعوت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید