طراحان منظر LOLA در مسابقات آدیداس برای طراحی مجتمع "World of Sports" شرکت پوشاک ورزشی موفق به کسب جایزه شدند و چهار فضای مرکزی ستاره ای شکل به محوطه مجتمع اضافه خواهند کرد.

طراحان منظر LOLA در مسابقات آدیداس برای طراحی مجتمع “World of Sports” شرکت پوشاک ورزشی موفق به کسب جایزه شدند. در حالی که آدیداس پیش از این رقابت طراح معماری را از پیش انتخاب کرده بود، تیم طراحی LOLA چهار فضای مرکزی ستاره ای شکل به محوطه مجتمع اضافه خواهند کرد.
منظر محوطه مجموعه محل جمع آوری کارکنان گروه آدیداس است. تجربه برند آدیداس این است که ورزشکاران، همکاران، رسانه ها و فروشندگان (خرده فروشان) از فضای باز مجموعه دیدن می کنند تا به آنچه که Adidas در حال توسعه، آزمایش و اجرای آن است، احترام بگذارند، تحت تاثیر شکوه آن قرار گرفته و از آن الهام بگیرند. شکلهای ستاره ای به عنوان نوارهای متصل کننده در منظر عمل می کنند. LOLA آنها را به عنوان فضای مرکزی همگرا برای فعالیتهای ورزشی و فعالیتهای مرتبط به کار توصیف می کند. مکانهایی برای پارکینگ دوچرخه، زمینهای ورزشی و فضاهای نشستن، اجزای اصلی هر ستاره هستند. با این حال، هر کدام با موضوع یا فعالیت خاصی برپا خواهند شد.
مجموعه جدید دنیای ورزش آدیداس با ساختار ستاره ای شکلدریاچه LOLA یکی دیگر از عناصر مهم در منظر است. فاصله بین HALFTIME، ساختمان ARENA و دریاچه یک مانع فیزیکی در چشم انداز بین منطقه عمومی و خصوصی جنوب شرقی ایجاد می کند. علاوه بر این،  به فرآیند خنک کردن ساختمان HALFTIME در طول دوره گرما، از طریق چمن، درختان و آب با عملکردی پایدار کمک می کند. در یک رویکرد توسعه ای، محوطه مجموعه بیشتر با فضای داخلی و بیرونی به طور همزمان توسعه می یابد. ساختمانها صرفاً مربع های پوشیده شده اند و طراحی منظر آنها را به هم پیوند می دهد.
برای اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر این پروژه به لینک زیر مراجعه کنید:

∴ لینک متن کامل خبر ∴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشخصات مطلب

مجموعه جدید دنیای ورزش آدیداس با ساختار ستاره ای شکل
مجموعه جدید دنیای ورزش آدیداس با ساختار ستاره ای شکل

نویسنده:

مطالب مرتبط