شرکت بازآفرینی (سایت تاریخی) فورکس اقدام به برگزاری رقابتی در زمینه ایده پردازی برای بازآفرینی و تبدیل یک جاده با ۴ خط عبوری به یک فضای عمومی منحصربفرد نموده است. این پروژه با عنوان گردشگاه حاشیه راه آهن شناخته می شود و جزیی کلیدی برای محدوده راه آهن موجود در طرح فورکس خواهد بود. بنا بر برنامه ریزی، حاشیه راه آهن باید به یک طرح توسعه محلی پرنشاط و با کاربری چندگانه، در فورکس در وینیپگ، مانیتوبا (کانادا) تبدیل گردد.
رقابت ایده پردازی گردشگاه حاشیه راه آهن وینیپگ هدف از این رقابت ترغیب ایده های نوآورانه، محرک و عملی برای طراحی شهری گردشگاه پیاده محور، با تمرکز بر والایی طراحی، نوآوری، کارکرد همه جانبه و دائمی و ترویج زندگی فعال است. شرکت در این رقابت به صورت فردی و تیمی آزاد بوده و هر گروه شرکت کننده باید دارای عضوی با عنوان رسمی معمار، معمار منظر و یا برنامه‌ریز منظر باشد.
ثبت نام در این مسابقه رایگان بوده و مهلت نهایی شرکت در آن ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۱ شهریور ۹۶) خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال طرح های بصری و ثبت نام در رقابت به این آدرس مراجعه کنید. فایل حاوی اطلاعات مرتبط با مسابقه را از نیز از اینجا دریافت نمایید.

منبع: +

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید