شرکت بازآفرینی (سایت تاریخی) فورکس اقدام به برگزاری رقابتی در زمینه ایده پردازی برای بازآفرینی و تبدیل یک جاده با 4 خط عبوری به یک فضای عمومی منحصربفرد نموده است. این پروژه با عنوان گردشگاه حاشیه راه آهن شناخته می شود و جزیی کلیدی برای محدوده راه آهن موجود در طرح فورکس خواهد بود. بنا بر برنامه ریزی، حاشیه راه آهن باید به یک طرح توسعه محلی پرنشاط و با کاربری چندگانه، در فورکس در وینیپگ، مانیتوبا (کانادا) تبدیل گردد.
رقابت ایده پردازی گردشگاه حاشیه راه آهن وینیپگ هدف از این رقابت ترغیب ایده های نوآورانه، محرک و عملی برای طراحی شهری گردشگاه پیاده محور، با تمرکز بر والایی طراحی، نوآوری، کارکرد همه جانبه و دائمی و ترویج زندگی فعال است. شرکت در این رقابت به صورت فردی و تیمی آزاد بوده و هر گروه شرکت کننده باید دارای عضوی با عنوان رسمی معمار، معمار منظر و یا برنامه‌ریز منظر باشد.
ثبت نام در این مسابقه رایگان بوده و مهلت نهایی شرکت در آن 12 سپتامبر 2017 (21 شهریور 96) خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال طرح های بصری و ثبت نام در رقابت به این آدرس مراجعه کنید. فایل حاوی اطلاعات مرتبط با مسابقه را از نیز از اینجا دریافت نمایید.

منبع: +

مطلب قبلیگزارش نشست تجربه معماری منظر در دانشگاه تورنتو
مطلب بعدیمجتمع مسکونی با هدف پیاده روی خانوادگی
دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید